niedziela, 29 czerwca 2014

"Muzyczna Wystawa" + Dj Clickitime

W czwartek 26 czerwca o godz. 18:00 w holu BWA Galerii Sztuki w Olsztynie miał miejsce wernisaż "Muzycznej Wystawy". Ekspozycja była tym razem nie tylko do oglądania, ale przede wszystkim słuchania. Jej głównym celem było przyjrzenie się wybranym pracom powstałym podczas warsztatów (instalacjom dźwiękowym, własnoręcznie skonstruowanym instrumentom i innym) oraz wysłuchanie nagranych przez ich uczestników nagrań. 
Na wielkoformatowym ekranie wyświetlono film, kręcony podczas całego trwania projektu przez Macieja Janickiego. Nagrania powstałe podczas warsztatów były dostępne na bezprzewodowych zestawach słuchawkowych. Wysłuchać można było m.in. fragmentów słuchowiska, utworu wykonanego na tabletach i smartfonach czy kompozycji stworzonej z sampli zgromadzonych w najbliższym otoczeniu BWA. 


                                   

Następnie w Atrium BWA miał miejsce występ DJ Clicktime i przyjaciół z grupy Pongo Records. Było to ostatnie wydarzenie, z blisko dwudziestu, odbywających się w ramach tegorocznej, pierwszej edycji projektu "Ucho Miasto. Olsztyńskie Spotkania z Audio Artem". 


                                          Projekcja filmu Macieja Janickiego
                                          Projekcja filmu Macieja Janickiego 
                                          Audio Performance DJ Clicktime 
 
                                          Publiczność w Atrium BWA
                                          Pongo Records i DJ Clicktime

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz